PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW

O marce

M'onduniq

M’onduniq Cosmétiques Professionnel to profesjonalna marka kosmetyczna należąca do międzynarodowego
konceptu Dermie Pharm, posiadającego centra badawcze i linie produkcyjne w różnych częściach Europy.
Część produktów marki opracowywana i produkowana jest we Francji.

M'onduniq

Doświadczenie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu laboratoriów badawczych, które starannie opracowują innowacyjne formuły dermokosmetyczne nasza marka jest w stanie oferować swoim odbiorcom produkty najwyższej jakości. Proces badań dermatologicznych oraz hipoalergicznych obejmuje wszystkie nasze produkty, gwarantując ich skuteczność i potwierdzając deklarowane właściwości. Proces oceny bezpieczeństwa produktu daje wszystkim użytkownikom i profesjonalistom pracującym z naszymi produktami gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji.

składniki aktywne

W zgodzie z naturą

We wszystkim kosmetykach oferowanych przez M’onduniq stosowane są tylko i wyłącznie składniki aktywne, które pozyskiwane są bez jakiejkolwiek szkody dla zwierząt czy otaczającego nas środowiska. Laboratoria korzystają z surowców najwyższych jakości i zanim produkt zostanie wprowadzony na rynek wszystkie jego formuły testowane są przez kilkunastu kosmetologów i dermatologów. Daje do możliwość opracowania takiej formuły finalnej produktu, która ma być przede wszystkim bardzo skuteczna i łatwa w zastosowaniu przez gabinety.

Skuteczność i profesjonalizm

Rozwój firmy


Dokładamy wszelkich starań aby praca wszystkich specjalistów związanych z naszą marką była jak najbardziej przyjemna i owocna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych współpracowników posiadamy również Akademię Szkoleniową, która prezentuje wszystkie nasze zabiegi i kosmetyki oraz edukuje w szeroko pojętym zakresie marketingu salonowego SPA&BEAUTY. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń ze specjalistami z branży kosmetycznej i dermatologicznej.

BIURO SPOTKAŃ MIĘDZYNARODOWYCH:

M'onduniq Cosmétiques Professionnels
9, Rue du Quatre Septembre
75002 Paris
France

Pochodzenie: Francja
Charakterystyka:

Marka M’onduniq charakteryzująca się produkcją wysokiej, jakości profesjonalnych produktów kosmetycznych oraz organicznych z zachowaniem najwyższych standardów zgodnych z rekomendacją EN ISO 22716. Wykorzystywanie do produkcji surowców certyfikowanych ECOCERT i ECOCERT GreenLife oraz Qualité France. Doświadczenie w produkcji kosmetyków od 1996 roku w fabryce Technature założonej przez Philippe Le Fur. Obszar przemysłowy zajmuje teren ponad 3350 m².

REGION: Brest region Dirinon, France
Powstanie marki: 2012
pochodzenie nazwy m'onduniq: FRANCJA
Znaczenie nazwy m'onduniq:

Połączenie dwóch słów ‘le monde’ (świat) oraz ‘unique’ (unikatowy, unikalny). W swobodnym tłumaczeniu ‘unikalny świat’.

Cosmétiques professionnels – kosmetyki profesjonalne

Do kogo skierowane produkty:
  • wyspecjalizowane gabinety kosmetyczne,
  • obiekty SPA,
  • kliniki medycyny estetycznej,
  • wymagający klienci.
Produkty:
  • wysoka jakość,
  • innowacyjność,
  • najwyższa jakość produkcji,
  • najwyższej jakości wyselekcjonowane i certyfikowane surowce,
  • dokładnie i starannie przebadane składniki,
  • nowe technologie.